Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 335 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²

Blatnice, okres Plzeň-sever

6 590 000 Kč

37 657 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 602 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 233 m², pozemek 885 m²Prodej domu 233 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 885 m²

Prodej domu 233 m², pozemek 885 m²

Pod Haškovcem 1555, Příbor

10 490 000 Kč

45 021 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 106 m²Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²

Prodej bytu 3+kk 106 m²

Tyršova 239, Nymburk

11 103 075 Kč

104 746 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 109 m²Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²

Prodej bytu 4+kk 109 m²

Rižská, Praha

16 990 000 Kč

155 872 Kč/m2

Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²

Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²

U Jiřinky, Dolní Lutyně

10 400 000 Kč

49 761 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

9 990 000 Kč

212 553 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

M. J. Lermontova 969/4, Praha 6 - Bubeneč

8 300 000 Kč

8 100 000 Kč

114 085 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8716 m²Prodej stavebního pozemku 8716 m²
Prodej stavebního pozemku 8716 m²
Prodej stavebního pozemku 8716 m²

Prodej stavebního pozemku 8716 m²

Kly, okres Mělník

16 500 000 Kč

1 893 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 520 m²Prodej stavebního pozemku 520 m²
Prodej stavebního pozemku 520 m²
Prodej stavebního pozemku 520 m²

Prodej stavebního pozemku 520 m²

Brázdim, Praha-východ

6 760 000 Kč

13 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 503 m²Prodej stavebního pozemku 503 m²
Prodej stavebního pozemku 503 m²
Prodej stavebního pozemku 503 m²

Prodej stavebního pozemku 503 m²

Brázdim, Praha-východ

6 800 560 Kč

13 520 Kč/m2

1...606162...234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 602 nemovitostí