Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 336 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Lovosická 774/6, Praha 9 - Prosek

7 600 000 Kč

124 590 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 610 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²
Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²
Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²

Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²

Bystřička 250, Bystřička

8 000 000 Kč

6 154 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²

Markova 1404/12, Liberec XIV-Ruprechtice

14 500 000 Kč

126 087 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 1959 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1959 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1959 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1959 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1959 m²

Černouček 129, Černouček

12 490 000 Kč

96 077 Kč/m2

Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

6 790 000 Kč

75 444 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 77 m²Prodej bytu 4+kk 77 m²
Prodej bytu 4+kk 77 m²
Prodej bytu 4+kk 77 m²

Prodej bytu 4+kk 77 m²

Tupolevova 472, Praha 18 - Letňany

8 950 000 Kč

116 234 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Za Dvorem, Holubice

6 695 000 Kč

106 270 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Mariánskolázeňská, Karlovy Vary

7 650 000 Kč

110 870 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 84 m²Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²

Prodej bytu 4+kk 84 m²

Palackého 727/14, Praha 1 - Nové Město

18 990 000 Kč

17 990 000 Kč

214 167 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²

Krátká 159, Všestary

9 990 000 Kč

66 600 Kč/m2

1...616263...234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 610 nemovitostí