Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 329 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Borečkova, Praha

7 850 000 Kč

7 490 000 Kč

149 800 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 560 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 119 m², pozemek 400 m²Prodej chalupy 119 m², pozemek 400 m²
Prodej chalupy 119 m², pozemek 400 m²
Prodej chalupy 119 m², pozemek 400 m²

Prodej chalupy 119 m², pozemek 400 m²

Jivno ev. č. 237, Jivno

9 490 000 Kč

79 748 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 150 m²Prodej bytu 5+1 150 m²
Prodej bytu 5+1 150 m²
Prodej bytu 5+1 150 m²

Prodej bytu 5+1 150 m²

Dejvická 188/6, Praha 6 - Dejvice

19 998 000 Kč

133 320 Kč/m2

Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²

Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²

Brněnská, Omice

15 900 000 Kč

72 936 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²

Hradská 82, Lukov

9 900 000 Kč

52 105 Kč/m2

Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²
Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²
Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²

Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²

Panenský Týnec, okres Louny

15 521 875 Kč

156 787 Kč/m2

Prodej domu 101 m², pozemek 1321 m²Prodej domu 101 m², pozemek 1321 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1321 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1321 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 1321 m²

Kunčice, okres Hradec Králové

14 490 000 Kč

13 990 000 Kč

138 515 Kč/m2

Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²
Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²
Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²

Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²

Panenský Týnec, okres Louny

17 448 065 Kč

122 014 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²
Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²
Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²

Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²

Malkovice 6, Sedlec-Prčice

10 900 000 Kč

64 118 Kč/m2

Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²

Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²

Elišky Přemyslovny 414, Praha - Zbraslav

17 900 000 Kč

17 390 000 Kč

101 696 Kč/m2

1...686970...233

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 560 nemovitostí