Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

252 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²

Kostelec ev. č. 48, Hluboká nad Vltavou

3 499 000 Kč

97 194 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 136 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 55 m²Prodej chaty 55 m²
Prodej chaty 55 m²
Prodej chaty 55 m²

Prodej chaty 55 m²

Květov, Písek

5 200 000 Kč

4 990 000 Kč

90 727 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1120 m²Prodej stavebního pozemku 1120 m²
Prodej stavebního pozemku 1120 m²
Prodej stavebního pozemku 1120 m²

Prodej stavebního pozemku 1120 m²

Malšice, Tábor

4 900 000 Kč

4 375 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1913 m²Prodej stavebního pozemku 1913 m²
Prodej stavebního pozemku 1913 m²
Prodej stavebního pozemku 1913 m²

Prodej stavebního pozemku 1913 m²

Drachkov, okres Strakonice

3 990 000 Kč

2 086 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²

Sepekov, okres Písek

4 400 000 Kč

3 990 000 Kč

27 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Suchovrbenské nám. 712/6, České Budějovice 5

4 950 000 Kč

76 154 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²

Dolní Stropnice ev. č. 10, Římov

1 190 000 Kč

1 100 000 Kč

55 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Dukelská 646/11, Sezimovo Ústí

3 740 000 Kč

77 917 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 43 m²Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²

Prodej bytu 1+kk 43 m²

Jenišov, Horní Planá

4 490 000 Kč

104 419 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

K Miškovci, Mirotice

2 500 000 Kč

2 465 Kč/m2

1...91011...26

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 136 nemovitostí