Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

266 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 94 m², pozemek 1149 m²Prodej chaty 94 m², pozemek 1149 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 1149 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 1149 m²

Prodej chaty 94 m², pozemek 1149 m²

Plešivec 268, Český Krumlov

4 500 000 Kč

47 872 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 154 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1350 m²Prodej stavebního pozemku 1350 m²
Prodej stavebního pozemku 1350 m²
Prodej stavebního pozemku 1350 m²

Prodej stavebního pozemku 1350 m²

Horní Stropnice, okres České Budějovice

2 023 650 Kč

1 499 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²

Svinky 22, Vlastiboř

3 499 000 Kč

3 299 000 Kč

18 328 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 298 m²Prodej stavebního pozemku 298 m²
Prodej stavebního pozemku 298 m²
Prodej stavebního pozemku 298 m²

Prodej stavebního pozemku 298 m²

Rataje 1, Rataje

1 699 000 Kč

5 701 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 806 m²Prodej stavebního pozemku 806 m²
Prodej stavebního pozemku 806 m²
Prodej stavebního pozemku 806 m²

Prodej stavebního pozemku 806 m²

Chotoviny, okres Tábor

3 470 000 Kč

4 305 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²

Čechova 116, Nová Včelnice

3 490 000 Kč

2 800 000 Kč

25 926 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej stavebního pozemku 1158 m²Prodej stavebního pozemku 1158 m²
Prodej stavebního pozemku 1158 m²
Prodej stavebního pozemku 1158 m²

Prodej stavebního pozemku 1158 m²

Vlastec, okres Písek

1 565 000 Kč

1 351 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 16 m²Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²

Prodej bytu 1+kk 16 m²

Lipno nad Vltavou 49, Lipno nad Vltavou

3 590 000 Kč

224 375 Kč/m2

Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²

Kraselov 28, Kraselov

3 990 000 Kč

72 545 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1067 m²Prodej stavebního pozemku 1067 m²
Prodej stavebního pozemku 1067 m²
Prodej stavebního pozemku 1067 m²

Prodej stavebního pozemku 1067 m²

Nové Sídliště, Strmilov

2 347 400 Kč

2 200 Kč/m2

Realitní makléř: Milada Vejtasová
Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.
Realitní makléř: Milada Vejtasová

Milada Vejtasová

Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.
1...192021...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 154 nemovitostí