Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

271 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²

Kraselov 28, Kraselov

3 990 000 Kč

72 545 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 156 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1067 m²Prodej stavebního pozemku 1067 m²
Prodej stavebního pozemku 1067 m²
Prodej stavebního pozemku 1067 m²

Prodej stavebního pozemku 1067 m²

Nové Sídliště, Strmilov

2 347 400 Kč

2 200 Kč/m2

Realitní makléř: Milada Vejtasová
Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.
Realitní makléř: Milada Vejtasová

Milada Vejtasová

Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.
Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

Polná na Šumavě, Český Krumlov

4 690 000 Kč

3 990 000 Kč

36 273 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 711 m²Prodej stavebního pozemku 711 m²
Prodej stavebního pozemku 711 m²
Prodej stavebního pozemku 711 m²

Prodej stavebního pozemku 711 m²

Školní 1, Štěpánovice

2 836 890 Kč

3 990 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Sídliště F. Hrubína 434, Chlum u Třeboně

3 890 000 Kč

56 377 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²

Radonice 36, Dolní Bukovsko

4 850 000 Kč

30 313 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Stožec 7, Stožec

3 525 000 Kč

90 385 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²

Podolí 17, Radomyšl

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Zběšičky 29, Zběšičky

2 279 000 Kč

1 890 000 Kč

32 034 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej chaty 60 m², pozemek 807 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 807 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 807 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 807 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 807 m²

Přední Výtoň, Přední Výtoň

3 900 000 Kč

65 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
1...202122...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 156 nemovitostí