Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

60 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²

Kuří 42, Benešov nad Černou

3 350 000 Kč

2 999 000 Kč

11 107 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 274 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²

Mysletínská 178, Ledenice

2 890 000 Kč

2 199 000 Kč

19 634 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2310 m²Prodej stavebního pozemku 2310 m²
Prodej stavebního pozemku 2310 m²
Prodej stavebního pozemku 2310 m²

Prodej stavebního pozemku 2310 m²

Rejta, Trhové Sviny

2 750 000 Kč

2 350 000 Kč

1 017 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1961 m²Prodej stavebního pozemku 1961 m²
Prodej stavebního pozemku 1961 m²
Prodej stavebního pozemku 1961 m²

Prodej stavebního pozemku 1961 m²

Chvalšiny, okres Český Krumlov

2 100 000 Kč

1 071 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²

Čechova 552, Milevsko

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²

Ratiboř 39, Ratiboř

2 700 000 Kč

31 395 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Archiváře Teplého 149, Malenice

2 590 000 Kč

40 469 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1219 m²Prodej stavebního pozemku 1219 m²
Prodej stavebního pozemku 1219 m²
Prodej stavebního pozemku 1219 m²

Prodej stavebního pozemku 1219 m²

Pracejovice, okres Strakonice

2 950 000 Kč

2 420 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

K Miškovci, Mirotice

2 500 000 Kč

2 465 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 903 m²Prodej stavebního pozemku 903 m²
Prodej stavebního pozemku 903 m²
Prodej stavebního pozemku 903 m²

Prodej stavebního pozemku 903 m²

Borotín u Tábora

2 300 000 Kč

2 547 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 274 nemovitostí