Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

154 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

V. Volfa 1328/10, České Budějovice 2

4 790 000 Kč

71 493 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 607 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²

Nevězice, okres Písek

4 690 000 Kč

25 912 Kč/m2

Prodej chaty 51 m², pozemek 570 m²Prodej chaty 51 m², pozemek 570 m²
Prodej chaty 51 m², pozemek 570 m²
Prodej chaty 51 m², pozemek 570 m²

Prodej chaty 51 m², pozemek 570 m²

Vůsí ev. č. 7, Květov

3 490 000 Kč

68 431 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²

Horní Planá, okres Český Krumlov

3 999 000 Kč

32 250 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 42 m²Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²

Prodej bytu 2+1 42 m²

Vodňanská 1017/8, České Budějovice 2

4 100 000 Kč

97 619 Kč/m2

Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²

Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²

Hrachoviště ev. č. 3, Hrachoviště

3 990 000 Kč

95 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²

Olešnice 240, Olešnice

3 190 000 Kč

43 108 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

sídliště Vajgar 576, Jindřichův Hradec III

3 635 000 Kč

61 610 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Budislav 69, Budislav

4 250 000 Kč

36 638 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Velká 1, Milevsko

4 190 000 Kč

53 038 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...91011...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 607 nemovitostí