Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

156 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

Na Zlaté stoce 1596/10a, České Budějovice 2

3 250 000 Kč

104 839 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 610 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1700 m²Prodej stavebního pozemku 1700 m²
Prodej stavebního pozemku 1700 m²
Prodej stavebního pozemku 1700 m²

Prodej stavebního pozemku 1700 m²

Čížkrajice, České Budějovice

3 230 000 Kč

1 900 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

K Dražejovu, Strakonice

3 045 000 Kč

108 750 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²

Nová Ves nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

4 100 000 Kč

3 800 000 Kč

38 000 Kč/m2

Prodej chaty 103 m², pozemek 383 m²Prodej chaty 103 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 103 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 103 m², pozemek 383 m²

Prodej chaty 103 m², pozemek 383 m²

Břehov ev. č. 7, Břehov

3 290 000 Kč

31 942 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²

Rataje, Rataje

3 800 000 Kč

47 500 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²

Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²

Vlkov 64, Vlkov

4 500 000 Kč

55 556 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

Frymburk 391, Frymburk

4 190 000 Kč

135 161 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²

Plav ev. č. 60, Plav

3 750 000 Kč

64 655 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
Prodej bytu 3+kk 44 m²Prodej bytu 3+kk 44 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m²

Prodej bytu 3+kk 44 m²

Černé Údolí 32, Benešov nad Černou

3 850 000 Kč

87 500 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
123...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 610 nemovitostí