Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

158 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Suchovrbenské nám. 712/6, České Budějovice 5

4 950 000 Kč

76 154 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 608 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Dukelská 646/11, Sezimovo Ústí

3 740 000 Kč

77 917 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1759 m²Prodej stavebního pozemku 1759 m²
Prodej stavebního pozemku 1759 m²
Prodej stavebního pozemku 1759 m²

Prodej stavebního pozemku 1759 m²

Doudleby, okres České Budějovice

4 000 000 Kč

3 990 000 Kč

2 268 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 43 m²Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²

Prodej bytu 1+kk 43 m²

Jenišov, Horní Planá

4 490 000 Kč

104 419 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1058 m²Prodej stavebního pozemku 1058 m²
Prodej stavebního pozemku 1058 m²
Prodej stavebního pozemku 1058 m²

Prodej stavebního pozemku 1058 m²

Školní 1, Štěpánovice

4 221 420 Kč

3 990 Kč/m2

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Malé náměstí 73, Jistebnice

3 620 000 Kč

3 500 000 Kč

19 663 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1768 m²Prodej stavebního pozemku 1768 m²
Prodej stavebního pozemku 1768 m²
Prodej stavebního pozemku 1768 m²

Prodej stavebního pozemku 1768 m²

Horní Skrýchov, okres Jindřichův Hradec

5 775 000 Kč

4 990 000 Kč

2 822 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 927 m²Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²

Prodej stavebního pozemku 927 m²

Lipí, okres České Budějovice

4 990 000 Kč

5 383 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 742.05 m²Prodej stavebního pozemku 742.05 m²
Prodej stavebního pozemku 742.05 m²
Prodej stavebního pozemku 742.05 m²

Prodej stavebního pozemku 742.05 m²

Planá nad Lužnicí

4 560 000 Kč

6 145 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 742 m²Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²

Prodej stavebního pozemku 742 m²

Planá nad Lužnicí

4 550 000 Kč

6 132 Kč/m2

1...678...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 608 nemovitostí