Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

165 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²

Zářečí, Bechyně

6 750 000 Kč

71 053 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 710 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²

Koloděje nad Lužnicí 73, Týn nad Vltavou

5 499 000 Kč

28 641 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 122 m²Prodej bytu 4+1 122 m²
Prodej bytu 4+1 122 m²
Prodej bytu 4+1 122 m²

Prodej bytu 4+1 122 m²

Kollárova 1336, Písek

7 980 000 Kč

65 410 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²

Na Rybníčku 18, Radomyšl

5 790 000 Kč

5 190 000 Kč

34 600 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²
Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²
Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²

Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²

Chlumeček 1, Křemže

5 650 000 Kč

4 036 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²

Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²

Štiptoň 8, Nové Hrady

8 500 000 Kč

33 597 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²

Jiráskova 413/4, Soběslav II

7 330 000 Kč

64 298 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²

Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²

Štiptoň 8, Nové Hrady

8 500 000 Kč

33 597 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²

Purkarec 103, Hluboká nad Vltavou

7 990 000 Kč

66 583 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²

Vodňany - Pražák, okres Strakonice

6 825 000 Kč

40 147 Kč/m2

1...101112...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 710 nemovitostí