Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

157 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²
Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²
Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²

Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²

Mirovice, okres Písek

6 590 000 Kč

63 365 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 707 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 231 m²Prodej domu 231 m²
Prodej domu 231 m²
Prodej domu 231 m²

Prodej domu 231 m²

Pištín, České Budějovice

9 900 000 Kč

42 857 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej bytu 3+1 85 m²Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²

Prodej bytu 3+1 85 m²

Jasmínová, Český Krumlov

6 500 000 Kč

76 471 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej domu 130 m², pozemek 33353 m²Prodej domu 130 m², pozemek 33353 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 33353 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 33353 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 33353 m²

Trpnouze 14, Hranice

7 900 000 Kč

60 769 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Netolická 1122/9, České Budějovice 2

5 400 000 Kč

69 231 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²

Zářečí, Bechyně

6 750 000 Kč

71 053 Kč/m2

Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²

Koloděje nad Lužnicí 73, Týn nad Vltavou

5 499 000 Kč

28 641 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 122 m²Prodej bytu 4+1 122 m²
Prodej bytu 4+1 122 m²
Prodej bytu 4+1 122 m²

Prodej bytu 4+1 122 m²

Kollárova 1336, Písek

7 980 000 Kč

65 410 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²

Na Rybníčku 18, Radomyšl

5 790 000 Kč

5 190 000 Kč

34 600 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²
Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²
Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²

Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²

Chlumeček 1, Křemže

5 650 000 Kč

4 036 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
1...91011...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 707 nemovitostí