Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

280 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²
Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²
Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²

Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²

Podivice 89, Podivice

3 954 000 Kč

101 385 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 904 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²

Žatčany, okres Brno-venkov

3 900 000 Kč

37 864 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Pražská sídl., Znojmo

3 200 000 Kč

58 182 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²

Malínky 16, Malínky

2 990 000 Kč

31 809 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²

Louka, okres Hodonín

2 290 000 Kč

10 409 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1120 m²Prodej stavebního pozemku 1120 m²
Prodej stavebního pozemku 1120 m²
Prodej stavebního pozemku 1120 m²

Prodej stavebního pozemku 1120 m²

Brno, okres Brno-město

4 990 000 Kč

4 455 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²

Slup - Oleksovičky, okres Znojmo

3 290 000 Kč

40 122 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²

Na Pískách, Dubňany

3 390 000 Kč

21 188 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²

Újezd, okres Znojmo

2 700 000 Kč

27 000 Kč/m2

Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Brněnská 212/7, Drnholec

2 440 000 Kč

35 882 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...151617...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 904 nemovitostí