Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

280 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²

Hluboké Dvory 17, Hluboké Dvory

4 443 495 Kč

44 435 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 895 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Červený vrch 232, Zastávka

3 830 000 Kč

76 600 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²

Foerstrova 1000, Slavkov u Brna

3 170 000 Kč

23 835 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Spolková 298/10, Brno - Zábrdovice

4 870 000 Kč

131 622 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3119 m²Prodej stavebního pozemku 3119 m²
Prodej stavebního pozemku 3119 m²
Prodej stavebního pozemku 3119 m²

Prodej stavebního pozemku 3119 m²

Ráječko, okres Blansko

2 990 000 Kč

959 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²

Padělská 153, Moravský Písek

2 990 000 Kč

35 176 Kč/m2

Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²

Havlíčkova 398/10, Ivanovice na Hané

2 500 000 Kč

23 364 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Čermáková
Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Realitní makléř: Michaela Čermáková

Michaela Čermáková

Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Palackého, Znojmo

4 480 000 Kč

58 947 Kč/m2

Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²

Horní Kounice 30, Horní Kounice

2 600 000 Kč

23 423 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²

Hodonín 33, Hodonín

3 580 000 Kč

25 571 Kč/m2

1...161718...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 895 nemovitostí