Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

282 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Cihlářská, Znojmo

2 621 000 Kč

2 521 000 Kč

84 033 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 915 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Fintajslova 2380/8, Břeclav

3 300 000 Kč

60 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Na Vršku, Hrušovany nad Jevišovkou

2 990 000 Kč

52 456 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Kopečná 388/60, Brno - Staré Brno

4 590 000 Kč

4 190 000 Kč

110 263 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Rousínov - Kroužek, okres Vyškov

4 890 000 Kč

90 556 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 518 m²Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²

Prodej stavebního pozemku 518 m²

Vřesovice

1 490 000 Kč

2 876 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Šanovská, Hrabětice

3 181 500 Kč

28 923 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²

Bystrc ev. č. 276, Brno

2 000 000 Kč

1 600 000 Kč

35 556 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²

Zelnice, Velké Pavlovice

2 800 000 Kč

17 722 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Lačňák
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Marek Lačňák

Marek Lačňák

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Na Valtické 657/43, Břeclav - Charvátská Nová Ves

3 450 000 Kč

50 735 Kč/m2

1...212223...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 915 nemovitostí