Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

281 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1649 m²Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Viničné Šumice, okres Brno-venkov

3 294 702 Kč

1 998 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 914 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1156 m²Prodej stavebního pozemku 1156 m²
Prodej stavebního pozemku 1156 m²
Prodej stavebního pozemku 1156 m²

Prodej stavebního pozemku 1156 m²

Viničné Šumice, okres Brno-venkov

2 309 688 Kč

1 998 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²

Rovečínská 421, Olešnice

4 650 000 Kč

31 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Fintajslova 2380/8, Břeclav

3 200 000 Kč

58 182 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 211 m²Prodej stavebního pozemku 211 m²
Prodej stavebního pozemku 211 m²
Prodej stavebního pozemku 211 m²

Prodej stavebního pozemku 211 m²

Bořetice, okres Břeclav

2 490 000 Kč

11 801 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej chaty 95 m², pozemek 695 m²Prodej chaty 95 m², pozemek 695 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 695 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 695 m²

Prodej chaty 95 m², pozemek 695 m²

Radějov ev. č. 38, Radějov

1 199 000 Kč

12 621 Kč/m2

Prodej domu 140 m²Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²

Prodej domu 140 m²

13, Ivanovice na Hané

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

32 071 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej stavebního pozemku 1210 m²Prodej stavebního pozemku 1210 m²
Prodej stavebního pozemku 1210 m²
Prodej stavebního pozemku 1210 m²

Prodej stavebního pozemku 1210 m²

Vanovice, okres Blansko

2 150 000 Kč

1 777 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1050 m²Prodej stavebního pozemku 1050 m²
Prodej stavebního pozemku 1050 m²
Prodej stavebního pozemku 1050 m²

Prodej stavebního pozemku 1050 m²

Vyškov, okres Vyškov

3 412 500 Kč

3 250 Kč/m2

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

49, Vyškov

2 490 000 Kč

26 211 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
1...222324...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 914 nemovitostí