Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

281 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²

Bořetice, okres Břeclav

2 490 000 Kč

17 292 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 914 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 593 m²Prodej stavebního pozemku 593 m²
Prodej stavebního pozemku 593 m²
Prodej stavebního pozemku 593 m²

Prodej stavebního pozemku 593 m²

Moravské Málkovice, okres Vyškov

1 838 300 Kč

3 100 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 35 m²Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²

Prodej bytu 1+kk 35 m²

Gajdošova 2173/24, Brno - Židenice

4 600 000 Kč

4 500 000 Kč

128 571 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Šumná 185, Šumná

2 990 000 Kč

2 840 000 Kč

17 640 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1100 m²Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Ruprechtov

2 530 000 Kč

2 300 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²

Zahradní, Šanov

2 660 000 Kč

29 556 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²

Velkomoravská, Moravský Písek

5 100 000 Kč

4 490 000 Kč

29 933 Kč/m2

Realitní makléř: Gordana Bilecová
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Gordana Bilecová

Gordana Bilecová

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 72 m²Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²

Prodej domu 72 m²

111, Vyškov

4 490 000 Kč

4 190 000 Kč

58 194 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Miroslav

1 915 000 Kč

2 050 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 530 m²Prodej stavebního pozemku 530 m²
Prodej stavebního pozemku 530 m²
Prodej stavebního pozemku 530 m²

Prodej stavebního pozemku 530 m²

Lhota

2 490 000 Kč

4 698 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
1...232425...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 914 nemovitostí