Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

79 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

49, Vyškov

2 490 000 Kč

26 211 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 217 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²

Bořetice, okres Břeclav

2 490 000 Kč

17 292 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Šumná 185, Šumná

2 990 000 Kč

2 840 000 Kč

17 640 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1100 m²Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Ruprechtov

2 530 000 Kč

2 300 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²

Zahradní, Šanov

2 660 000 Kč

29 556 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 530 m²Prodej stavebního pozemku 530 m²
Prodej stavebního pozemku 530 m²
Prodej stavebního pozemku 530 m²

Prodej stavebního pozemku 530 m²

Lhota

2 490 000 Kč

4 698 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej stavebního pozemku 1020 m²Prodej stavebního pozemku 1020 m²
Prodej stavebního pozemku 1020 m²
Prodej stavebního pozemku 1020 m²

Prodej stavebního pozemku 1020 m²

Strachotice, okres Znojmo

2 068 000 Kč

2 027 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3693 m²Prodej stavebního pozemku 3693 m²
Prodej stavebního pozemku 3693 m²
Prodej stavebního pozemku 3693 m²

Prodej stavebního pozemku 3693 m²

Radějov, okres Hodonín

3 725 000 Kč

2 990 000 Kč

810 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2184 m²Prodej stavebního pozemku 2184 m²
Prodej stavebního pozemku 2184 m²
Prodej stavebního pozemku 2184 m²

Prodej stavebního pozemku 2184 m²

Třebětínská, Letovice

2 324 000 Kč

2 175 000 Kč

996 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Bohutice, okres Znojmo

2 430 000 Kč

2 416 Kč/m2

1...678

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 217 nemovitostí