Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

35 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 1416 m²Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Nad Haltýři, Moravský Krumlov

2 703 002 Kč

1 909 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 98 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 890 m²Prodej stavebního pozemku 890 m²
Prodej stavebního pozemku 890 m²
Prodej stavebního pozemku 890 m²

Prodej stavebního pozemku 890 m²

Adamov, okres Blansko

2 900 000 Kč

3 258 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1483 m²Prodej stavebního pozemku 1483 m²
Prodej stavebního pozemku 1483 m²
Prodej stavebního pozemku 1483 m²

Prodej stavebního pozemku 1483 m²

Bohdalice-Pavlovice, okres Vyškov

2 056 000 Kč

1 386 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej stavebního pozemku 440 m²Prodej stavebního pozemku 440 m²
Prodej stavebního pozemku 440 m²
Prodej stavebního pozemku 440 m²

Prodej stavebního pozemku 440 m²

Senetářov, okres Blansko

2 490 000 Kč

5 659 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej stavebního pozemku 366 m²Prodej stavebního pozemku 366 m²
Prodej stavebního pozemku 366 m²
Prodej stavebního pozemku 366 m²

Prodej stavebního pozemku 366 m²

Senetářov, okres Blansko

2 990 000 Kč

8 169 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej stavebního pozemku 2237 m²Prodej stavebního pozemku 2237 m²
Prodej stavebního pozemku 2237 m²
Prodej stavebního pozemku 2237 m²

Prodej stavebního pozemku 2237 m²

Lanžhot, okres Břeclav

2 735 242 Kč

1 223 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1041 m²Prodej stavebního pozemku 1041 m²
Prodej stavebního pozemku 1041 m²
Prodej stavebního pozemku 1041 m²

Prodej stavebního pozemku 1041 m²

Hostim, okres Znojmo

2 790 000 Kč

2 490 000 Kč

2 392 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 1152 m²Prodej stavebního pozemku 1152 m²
Prodej stavebního pozemku 1152 m²
Prodej stavebního pozemku 1152 m²

Prodej stavebního pozemku 1152 m²

Kuřim, okres Brno-venkov

2 750 000 Kč

2 387 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 891 m²Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²

Prodej stavebního pozemku 891 m²

Moravské Málkovice, okres Vyškov

2 405 700 Kč

2 700 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 580 m²Prodej stavebního pozemku 580 m²
Prodej stavebního pozemku 580 m²
Prodej stavebního pozemku 580 m²

Prodej stavebního pozemku 580 m²

Urbáškova, Bučovice

2 850 000 Kč

4 914 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 98 stavebních pozemků