Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

632 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 181 m²Prodej bytu 4+1 181 m²
Prodej bytu 4+1 181 m²
Prodej bytu 4+1 181 m²

Prodej bytu 4+1 181 m²

Příkop 838/6, Brno - Zábrdovice

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 952 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Mánesova, Boskovice

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Otakara Kubína 2622/10, Boskovice

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Otakara Kubína 2622/10, Boskovice

Neveřejná cena

Prodej bytu 2+1 98 m²Prodej bytu 2+1 98 m²
Prodej bytu 2+1 98 m²
Prodej bytu 2+1 98 m²

Prodej bytu 2+1 98 m²

Uherčice 13, Uherčice

2 690 000 Kč

2 490 000 Kč

25 408 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Slovákova 318/2, Boskovice

Neveřejná cena

Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²

Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²

Milovice 157, Milovice

10 990 000 Kč

44 137 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Kulířov, okres Blansko

5 210 000 Kč

4 140 000 Kč

34 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Branišovice 136, Branišovice

4 260 000 Kč

3 900 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1721 m²Prodej stavebního pozemku 1721 m²
Prodej stavebního pozemku 1721 m²
Prodej stavebního pozemku 1721 m²

Prodej stavebního pozemku 1721 m²

Slovácká 390, Lednice

5 990 000 Kč

5 390 000 Kč

3 132 Kč/m2

1...141516...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 952 nemovitostí