Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

633 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2814 m²Prodej stavebního pozemku 2814 m²
Prodej stavebního pozemku 2814 m²
Prodej stavebního pozemku 2814 m²

Prodej stavebního pozemku 2814 m²

Brno, okres Brno-město

4 221 000 Kč

3 090 000 Kč

1 098 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 992 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 114 m²Prodej bytu 2+kk 114 m²
Prodej bytu 2+kk 114 m²
Prodej bytu 2+kk 114 m²

Prodej bytu 2+kk 114 m²

Smetanovo nábřeží 789/65, Vyškov-Předměstí

6 190 000 Kč

5 990 000 Kč

52 544 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4308 m²Prodej stavebního pozemku 4308 m²
Prodej stavebního pozemku 4308 m²
Prodej stavebního pozemku 4308 m²

Prodej stavebního pozemku 4308 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

7 199 000 Kč

6 600 000 Kč

1 532 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²

Perná 304, Perná

7 890 000 Kč

5 990 000 Kč

63 723 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 650 m²Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²

Prodej stavebního pozemku 650 m²

Ořechov, okres Brno-venkov

5 750 000 Kč

4 980 000 Kč

7 662 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²

Únanov, okres Znojmo

6 363 000 Kč

5 938 800 Kč

60 600 Kč/m2

Prodej domu 72 m², pozemek 585 m²Prodej domu 72 m², pozemek 585 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 585 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 585 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 585 m²

Letovice, okres Blansko

Neveřejná cena

Prodej chalupy 72 m², pozemek 585 m²Prodej chalupy 72 m², pozemek 585 m²
Prodej chalupy 72 m², pozemek 585 m²
Prodej chalupy 72 m², pozemek 585 m²

Prodej chalupy 72 m², pozemek 585 m²

Letovice, okres Blansko

Neveřejná cena

Prodej domu 171 m², pozemek 423 m²Prodej domu 171 m², pozemek 423 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 423 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 423 m²

Prodej domu 171 m², pozemek 423 m²

Čebín 56, Čebín

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 753 m²Prodej stavebního pozemku 753 m²
Prodej stavebního pozemku 753 m²
Prodej stavebního pozemku 753 m²

Prodej stavebního pozemku 753 m²

Běhařovice, okres Znojmo

665 000 Kč

625 000 Kč

830 Kč/m2

1...303132...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 992 nemovitostí