Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

633 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Bulhary 183, Bulhary

6 237 974 Kč

127 306 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 992 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Šumná

2 900 000 Kč

2 890 000 Kč

41 884 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Ježov, okres Hodonín

3 690 000 Kč

3 680 000 Kč

64 561 Kč/m2

Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²

Prosiměřice 6, Prosiměřice

3 393 600 Kč

2 545 200 Kč

30 665 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 108 m²Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²

Prodej bytu 3+kk 108 m²

Mlýnská 264/56, Brno - Trnitá

10 990 000 Kč

101 759 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Hrušovany nad Jevišovkou

5 322 000 Kč

59 798 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1850 m²Prodej stavebního pozemku 1850 m²
Prodej stavebního pozemku 1850 m²
Prodej stavebního pozemku 1850 m²

Prodej stavebního pozemku 1850 m²

Rybníky, okres Znojmo

5 550 000 Kč

4 625 000 Kč

2 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1653 m²Prodej stavebního pozemku 1653 m²
Prodej stavebního pozemku 1653 m²
Prodej stavebního pozemku 1653 m²

Prodej stavebního pozemku 1653 m²

Rybníky, okres Znojmo

9 091 500 Kč

5 500 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Starovičky 281, Starovičky

17 525 000 Kč

121 701 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Vítězná 672/22, Rohatec

8 495 000 Kč

56 258 Kč/m2

1...333435...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 992 nemovitostí