Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

636 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²

Na Pískách, Dubňany

3 390 000 Kč

21 188 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 996 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²

Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²

Slovanská, Slavkov u Brna

10 990 000 Kč

48 414 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²

Újezd, okres Znojmo

2 700 000 Kč

27 000 Kč/m2

Prodej chaty 19 m², pozemek 389 m²Prodej chaty 19 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 19 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 19 m², pozemek 389 m²

Prodej chaty 19 m², pozemek 389 m²

Jedovnice ev. č. 592, Jedovnice

Neveřejná cena

Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Brněnská 212/7, Drnholec

2 440 000 Kč

35 882 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²

Hluboké Dvory 17, Hluboké Dvory

4 443 495 Kč

44 435 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Červený vrch 232, Zastávka

3 830 000 Kč

76 600 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²

Žďár 102, Žďár

6 300 000 Kč

37 059 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²

Foerstrova 1000, Slavkov u Brna

3 170 000 Kč

23 835 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²

Na Návsi, Opatovice

8 990 000 Kč

51 371 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...373839...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 996 nemovitostí