Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

635 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²

Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²

Sklepní 31, Dolní Věstonice

5 230 000 Kč

5 230 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 992 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 431 m²Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²

Prodej stavebního pozemku 431 m²

V Zahradách 173, Dolní Věstonice

2 370 000 Kč

5 499 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3000 m²Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Nový Šaldorf-Sedlešovice - Sedlešovice, okres Znojmo

5 650 000 Kč

1 883 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Dukelské nám. 3/3, Hustopeče

8 990 000 Kč

118 289 Kč/m2

Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²

Husova, Drnholec

4 772 250 Kč

3 977 000 Kč

35 829 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+kk 69 m²Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²

Prodej bytu 3+kk 69 m²

Polní, Hodonín

4 990 000 Kč

72 319 Kč/m2

Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²
Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²
Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²

Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²

Stupešice 31, Běhařovice

2 890 000 Kč

50 702 Kč/m2

Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²

Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²

Vřesovice, okres Hodonín

5 150 000 Kč

22 489 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²

Ivančice ev. č. 1625, Ivančice

5 350 000 Kč

41 154 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²

Husova, Miroslav

8 809 000 Kč

44 045 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...434445...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 992 nemovitostí