Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

634 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 19 m², pozemek 911 m²Prodej chaty 19 m², pozemek 911 m²
Prodej chaty 19 m², pozemek 911 m²
Prodej chaty 19 m², pozemek 911 m²

Prodej chaty 19 m², pozemek 911 m²

U Kaple 36/6, Ostopovice

Neveřejná cena

Realitní makléř: Veronika Bracková
Realitní kancelář: ZFP Reality
Realitní makléř: Veronika Bracková

Veronika Bracková

Realitní kancelář: ZFP Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 988 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 121 m², pozemek 516 m²Prodej domu 121 m², pozemek 516 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 516 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 516 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 516 m²

Pinďulky, Vranovice

Neveřejná cena

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Ježov, okres Hodonín

3 480 000 Kč

72 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1133 m²Prodej stavebního pozemku 1133 m²
Prodej stavebního pozemku 1133 m²
Prodej stavebního pozemku 1133 m²

Prodej stavebního pozemku 1133 m²

Štítary, okres Znojmo

2 550 000 Kč

2 251 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Rostěnice-Zvonovice, Vyškov

3 690 000 Kč

56 769 Kč/m2

Prodej domu 130 m²Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²

Prodej domu 130 m²

145, Švábenice

5 490 000 Kč

42 231 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²

Hajany 231, Hajany

16 000 000 Kč

93 023 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 459 m²Prodej stavebního pozemku 459 m²
Prodej stavebního pozemku 459 m²
Prodej stavebního pozemku 459 m²

Prodej stavebního pozemku 459 m²

Na Výhoně, Hodonín

2 386 800 Kč

5 200 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

K. H. Máchy, Moravský Krumlov

4 250 000 Kč

59 028 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 135 m²Prodej bytu 5+kk 135 m²
Prodej bytu 5+kk 135 m²
Prodej bytu 5+kk 135 m²

Prodej bytu 5+kk 135 m²

Erbenova, Brno

17 500 000 Kč

129 630 Kč/m2

1...454647...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 988 nemovitostí