Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

634 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²

Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²

Březina, okres Brno-venkov

390 000 Kč

13 929 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 983 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²

Revoluční 549/15, Tvrdonice

3 490 000 Kč

26 846 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1465 m²Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Znojmo

3 741 000 Kč

2 554 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 811 m²Prodej stavebního pozemku 811 m²
Prodej stavebního pozemku 811 m²
Prodej stavebního pozemku 811 m²

Prodej stavebního pozemku 811 m²

Nenkovice

1 890 000 Kč

1 250 000 Kč

1 541 Kč/m2

Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²

Vranovice, okres Brno-venkov

17 000 000 Kč

16 999 000 Kč

89 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Na Hraničkách, Vyškov

4 490 000 Kč

89 800 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²

Nová 486, Prušánky

3 500 000 Kč

3 200 000 Kč

16 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1054 m²Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Brno, okres Brno-město

9 450 000 Kč

8 966 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 57 m²Prodej bytu 1+kk 57 m²
Prodej bytu 1+kk 57 m²
Prodej bytu 1+kk 57 m²

Prodej bytu 1+kk 57 m²

Sady 28. října 635/9, Břeclav

3 900 000 Kč

68 421 Kč/m2

Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²

Břežany, okres Znojmo

4 290 000 Kč

42 475 Kč/m2

1...567...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 983 nemovitostí