Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

634 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 310 m²Prodej stavebního pozemku 310 m²
Prodej stavebního pozemku 310 m²
Prodej stavebního pozemku 310 m²

Prodej stavebního pozemku 310 m²

Svinošice, okres Blansko

4 400 000 Kč

14 194 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 972 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²
Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²
Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²

Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²

Skalice nad Svitavou 33, Skalice nad Svitavou

9 450 000 Kč

81 466 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 200 m², pozemek 802 m²Prodej domu 200 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 802 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 802 m²

Šumná 175, Šumná

11 950 000 Kč

59 750 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 394 m², pozemek 286 m²Prodej domu 394 m², pozemek 286 m²
Prodej domu 394 m², pozemek 286 m²
Prodej domu 394 m², pozemek 286 m²

Prodej domu 394 m², pozemek 286 m²

Na Mýtě 86, Rosice

Neveřejná cena

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²
Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²
Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²

Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²

Svinošice, okres Blansko

10 450 000 Kč

103 465 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²
Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²
Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²

Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²

Valtrovice, okres Znojmo

6 990 000 Kč

68 529 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²

Tyršova 81/30, Kuřim

13 900 000 Kč

39 714 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²

Křižanovice 42, Křižanovice

13 790 000 Kč

91 325 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kalabis
Realitní kancelář: BONSTAND
Realitní makléř: Martin Kalabis

Martin Kalabis

Realitní kancelář: BONSTAND
Prodej bytu 1+kk 16 m²Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²

Prodej bytu 1+kk 16 m²

Koněvova ev. č. 765, Mikulov

Neveřejná cena

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 1147 m²Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Opatovice, okres Brno-venkov

8 990 000 Kč

7 838 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...8910...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 972 nemovitostí