Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

191 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Závodu míru 506, Karlovy Vary

2 860 000 Kč

48 475 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 674 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²

Nádražní čtvrť, Vojtanov

2 571 000 Kč

36 729 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 3+1 60 m²Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²

Prodej bytu 3+1 60 m²

Sokolovská 729/91, Karlovy Vary - Rybáře

3 780 000 Kč

63 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Úvalská, Karlovy Vary

3 499 000 Kč

3 399 000 Kč

94 417 Kč/m2

Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²

Bor 95, Sadov

2 490 000 Kč

56 591 Kč/m2

Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

1 990 000 Kč

48 537 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Jelínkova 1893, Sokolov

2 900 000 Kč

52 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Západní, Karlovy Vary

3 799 000 Kč

63 317 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²

Žižkova 800, Jáchymov

1 195 000 Kč

13 278 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²

ČSA 59, Hroznětín

3 900 000 Kč

42 391 Kč/m2

1...111213...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 674 nemovitostí