Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

191 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²

Kraslice, okres Sokolov

2 490 000 Kč

2 150 000 Kč

33 077 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 676 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 38 m²Prodej bytu 2+1 38 m²
Prodej bytu 2+1 38 m²
Prodej bytu 2+1 38 m²

Prodej bytu 2+1 38 m²

Borová 544/39, Karlovy Vary - Rybáře

2 700 000 Kč

71 053 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

nám. 17. listopadu, Karlovy Vary

2 500 000 Kč

75 758 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 82 m²Prodej bytu 2+1 82 m²
Prodej bytu 2+1 82 m²
Prodej bytu 2+1 82 m²

Prodej bytu 2+1 82 m²

Sokolovská 243/92, Karlovy Vary - Rybáře

3 985 000 Kč

48 598 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Terezínská, Karlovy Vary

4 210 000 Kč

67 903 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 691 m²Prodej stavebního pozemku 691 m²
Prodej stavebního pozemku 691 m²
Prodej stavebního pozemku 691 m²

Prodej stavebního pozemku 691 m²

Teplá, okres Cheb

560 000 Kč

810 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Družstevní, Cheb, Cheb

3 199 000 Kč

3 150 000 Kč

61 765 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 84 m²Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²

Prodej bytu 3+1 84 m²

Bukovany 86, Bukovany

1 899 000 Kč

22 607 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Vítězná 828, Hranice

1 390 000 Kč

27 800 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Moskevská 1518/56, Karlovy Vary

4 725 000 Kč

65 625 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality
1234...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 676 nemovitostí