Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

191 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Kraslice, okres Sokolov

2 199 000 Kč

2 199 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 678 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 792 m²Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²

Prodej stavebního pozemku 792 m²

Třebeň, okres Cheb

2 400 000 Kč

3 030 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²

Velká Hleďsebe, okres Cheb

3 399 000 Kč

56 650 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 1+1 31 m²Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²

Prodej bytu 1+1 31 m²

Hlavní třída 275/15, Mariánské Lázně

2 999 000 Kč

2 899 000 Kč

93 516 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 1484 m²Prodej stavebního pozemku 1484 m²
Prodej stavebního pozemku 1484 m²
Prodej stavebního pozemku 1484 m²

Prodej stavebního pozemku 1484 m²

Jindřichovice, okres Sokolov

1 484 000 Kč

1 000 000 Kč

674 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²

Fibichova, Jáchymov

4 659 000 Kč

4 559 000 Kč

32 564 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Prodej bytu 4+1 80 m²Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²

Prodej bytu 4+1 80 m²

Modenská, Karlovy Vary

4 850 000 Kč

60 625 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 93 m²Prodej bytu 4+1 93 m²
Prodej bytu 4+1 93 m²
Prodej bytu 4+1 93 m²

Prodej bytu 4+1 93 m²

Palackého náměstí, Karlovy Vary

4 200 000 Kč

45 161 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Nejdecká, Karlovy Vary

2 550 000 Kč

46 364 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 56 m²Prodej bytu 1+1 56 m²
Prodej bytu 1+1 56 m²
Prodej bytu 1+1 56 m²

Prodej bytu 1+1 56 m²

Slovanská 1628/16, Aš

1 999 999 Kč

35 714 Kč/m2

1...456...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 678 nemovitostí