Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

191 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 941 m²Prodej stavebního pozemku 941 m²
Prodej stavebního pozemku 941 m²
Prodej stavebního pozemku 941 m²

Prodej stavebního pozemku 941 m²

Svatava, okres Sokolov

6 233 600 Kč

3 011 200 Kč

3 200 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 676 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1803 m²Prodej stavebního pozemku 1803 m²
Prodej stavebního pozemku 1803 m²
Prodej stavebního pozemku 1803 m²

Prodej stavebního pozemku 1803 m²

Loket, okres Sokolov

4 490 000 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 46 m²Prodej bytu 1+1 46 m²
Prodej bytu 1+1 46 m²
Prodej bytu 1+1 46 m²

Prodej bytu 1+1 46 m²

Spálená, Karlovy Vary

4 690 000 Kč

4 390 000 Kč

95 435 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3300 m²Prodej stavebního pozemku 3300 m²
Prodej stavebního pozemku 3300 m²
Prodej stavebního pozemku 3300 m²

Prodej stavebního pozemku 3300 m²

Dolní Nivy, okres Sokolov

3 145 000 Kč

953 Kč/m2

Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²

Krátká 191, Velká Hleďsebe

4 250 000 Kč

4 000 000 Kč

32 787 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Moskevská 1518/56, Karlovy Vary

5 300 000 Kč

4 990 000 Kč

69 306 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1112 m²Prodej stavebního pozemku 1112 m²
Prodej stavebního pozemku 1112 m²
Prodej stavebního pozemku 1112 m²

Prodej stavebního pozemku 1112 m²

Chodov, okres Karlovy Vary

1 100 880 Kč

990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1259 m²Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Chodov, okres Karlovy Vary

1 246 410 Kč

990 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²

Na Valech, Jáchymov

5 250 000 Kč

4 950 000 Kč

24 750 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3387 m²Prodej stavebního pozemku 3387 m²
Prodej stavebního pozemku 3387 m²
Prodej stavebního pozemku 3387 m²

Prodej stavebního pozemku 3387 m²

Podhradí, okres Cheb

2 311 550 Kč

682 Kč/m2

1...8910...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 676 nemovitostí