Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

45 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 250 m²Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²

Prodej domu 250 m²

24, Stanovice

1 950 000 Kč

7 800 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 131 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

1 990 000 Kč

48 537 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²

Žižkova 800, Jáchymov

1 195 000 Kč

13 278 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²

Studenec 140, Oloví

1 090 000 Kč

7 786 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej bytu 1+kk 18 m²Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²

Prodej bytu 1+kk 18 m²

Fibichova, Karlovy Vary

1 950 000 Kč

1 799 999 Kč

100 000 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej stavebního pozemku 358 m²Prodej stavebního pozemku 358 m²
Prodej stavebního pozemku 358 m²
Prodej stavebního pozemku 358 m²

Prodej stavebního pozemku 358 m²

Poděbradova 199, Žlutice

1 900 000 Kč

5 307 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²

Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²

Hradiště ev. č. 22, Jáchymov

1 650 000 Kč

1 550 000 Kč

9 012 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 60 m²Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²

Prodej bytu 3+1 60 m²

Sídliště 649, Rotava

1 900 000 Kč

31 667 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²

Jindřichovice, okres Sokolov

1 260 000 Kč

1 100 000 Kč

5 584 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1745 m²Prodej stavebního pozemku 1745 m²
Prodej stavebního pozemku 1745 m²
Prodej stavebního pozemku 1745 m²

Prodej stavebního pozemku 1745 m²

Libá, okres Cheb

1 750 000 Kč

1 003 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 131 nemovitostí