Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

45 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

B. Smetany 1746, Kraslice

1 995 000 Kč

24 329 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 131 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 548 m²Prodej stavebního pozemku 548 m²
Prodej stavebního pozemku 548 m²
Prodej stavebního pozemku 548 m²

Prodej stavebního pozemku 548 m²

Jáchymov, okres Karlovy Vary

1 490 000 Kč

2 719 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej stavebního pozemku 971 m²Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²

Prodej stavebního pozemku 971 m²

Mnichov, okres Cheb

1 900 000 Kč

1 957 Kč/m2

Realitní makléř: Dita Bartakovicsová
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Dita Bartakovicsová

Dita Bartakovicsová

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Prodej atypického bytu 39 m²Prodej atypického bytu 39 m²
Prodej atypického bytu 39 m²
Prodej atypického bytu 39 m²

Prodej atypického bytu 39 m²

Karlovarská 126, Ostrov

1 500 000 Kč

38 462 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej stavebního pozemku 1002 m²Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Velký Luh, okres Cheb

1 890 000 Kč

1 886 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Nádražní, Žlutice

1 650 000 Kč

1 590 000 Kč

28 909 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 598 m²Prodej stavebního pozemku 598 m²
Prodej stavebního pozemku 598 m²
Prodej stavebního pozemku 598 m²

Prodej stavebního pozemku 598 m²

Kraslice, okres Sokolov

1 021 000 Kč

1 707 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²

Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²

Boč 13, Stráž nad Ohří

1 798 000 Kč

30 475 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Závodu míru 1913, Sokolov

1 490 000 Kč

39 211 Kč/m2

Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²

Svatava, okres Sokolov

1 499 000 Kč

1 199 000 Kč

39 967 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 131 nemovitostí