Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

80 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Jiřího z Poděbrad, Sokolov

3 870 000 Kč

3 780 000 Kč

52 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 310 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Dvořákova 657/3, Karlovy Vary - Stará Role

4 499 000 Kč

4 399 000 Kč

56 397 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1049 m²Prodej stavebního pozemku 1049 m²
Prodej stavebního pozemku 1049 m²
Prodej stavebního pozemku 1049 m²

Prodej stavebního pozemku 1049 m²

Hory, okres Karlovy Vary

3 490 000 Kč

3 327 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 961 m²Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²

Prodej stavebního pozemku 961 m²

Dolní Rychnov, okres Sokolov

3 363 500 Kč

3 500 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²

Krásná Lípa 169, Šindelová

3 490 000 Kč

3 290 000 Kč

30 463 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 77 m²Prodej bytu 4+1 77 m²
Prodej bytu 4+1 77 m²
Prodej bytu 4+1 77 m²

Prodej bytu 4+1 77 m²

Stará Kysibelská, Karlovy Vary

4 290 000 Kč

4 150 000 Kč

53 896 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Hroznatova 511/16, Mariánské Lázně - Úšovice

3 610 000 Kč

53 881 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²

Tovární, Loket

5 800 000 Kč

3 990 000 Kč

18 732 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 86 m²Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²

Prodej bytu 4+1 86 m²

Rohová 549, Karlovy Vary

3 699 000 Kč

3 500 000 Kč

40 698 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 941 m²Prodej stavebního pozemku 941 m²
Prodej stavebního pozemku 941 m²
Prodej stavebního pozemku 941 m²

Prodej stavebního pozemku 941 m²

Svatava, okres Sokolov

6 233 600 Kč

3 011 200 Kč

3 200 Kč/m2

1...345...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 310 nemovitostí