Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

80 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Jabloňová, Karlovy Vary

3 099 000 Kč

81 553 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 309 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²

Krajková 239, Krajková

3 900 000 Kč

3 075 450 Kč

15 301 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²

Náměstí 103, Krásno

4 349 000 Kč

3 850 000 Kč

15 400 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kolda
Realitní kancelář: RE/MAX Reliable
Realitní makléř: Lukáš Kolda

Lukáš Kolda

Realitní kancelář: RE/MAX Reliable
Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²

Velká Hleďsebe, okres Cheb

3 399 000 Kč

56 650 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²

Fibichova, Jáchymov

4 659 000 Kč

4 559 000 Kč

32 564 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Prodej bytu 4+1 80 m²Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²

Prodej bytu 4+1 80 m²

Modenská, Karlovy Vary

4 850 000 Kč

60 625 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 93 m²Prodej bytu 4+1 93 m²
Prodej bytu 4+1 93 m²
Prodej bytu 4+1 93 m²

Prodej bytu 4+1 93 m²

Palackého náměstí, Karlovy Vary

4 200 000 Kč

45 161 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Stará Kysibelská 90/38, Karlovy Vary - Drahovice

3 500 000 Kč

52 239 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 871 m²Prodej domu 144 m², pozemek 871 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 871 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 871 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 871 m²

Černý vrch 349, Dolní Rychnov

4 999 000 Kč

34 715 Kč/m2

Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²

Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²

Chebská 141, Luby

3 799 999 Kč

10 440 Kč/m2

1234...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 309 nemovitostí