Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

84 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²

Vysoká Štola 45, Nejdek

6 098 000 Kč

38 113 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 313 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 195 m², pozemek 1255 m²Prodej domu 195 m², pozemek 1255 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1255 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1255 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 1255 m²

Bochov, okres Karlovy Vary

5 300 000 Kč

27 179 Kč/m2

Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²

Slezská 396/3, Karlovy Vary - Stará Role

10 600 000 Kč

9 999 999 Kč

55 866 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²

Svobodova 423/23, Karlovy Vary - Stará Role

9 030 000 Kč

90 300 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 98 m², pozemek 777 m²Prodej domu 98 m², pozemek 777 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 777 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 777 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 777 m²

Vrbice, okres Karlovy Vary

5 850 000 Kč

59 694 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 146 m²Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²

Prodej bytu 4+1 146 m²

Wolkerova 1512/4, Karlovy Vary

5 590 000 Kč

38 288 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 4+1 102 m²Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²

Prodej bytu 4+1 102 m²

Jáchymovská 129/59, Karlovy Vary - Bohatice

5 499 000 Kč

53 912 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1000 m²

Děpoltovice 98, Děpoltovice

7 490 000 Kč

41 611 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 92 m²Prodej bytu 4+1 92 m²
Prodej bytu 4+1 92 m²
Prodej bytu 4+1 92 m²

Prodej bytu 4+1 92 m²

Příčná 333/12, Karlovy Vary - Stará Role

6 300 000 Kč

68 478 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 758 m²Prodej domu 170 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 758 m²

Růžové údolí, Rotava

5 900 000 Kč

34 706 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
1...456...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 313 nemovitostí