Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

84 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Tržiště 380/29, Karlovy Vary

8 750 000 Kč

171 569 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 313 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 96 m²Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²

Prodej bytu 3+1 96 m²

Škroupova 779/5, Karlovy Vary

5 270 000 Kč

54 896 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+1 83 m²Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²

Prodej bytu 3+1 83 m²

I. P. Pavlova 450/19, Karlovy Vary

5 200 000 Kč

62 651 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 103 m²Prodej bytu 4+1 103 m²
Prodej bytu 4+1 103 m²
Prodej bytu 4+1 103 m²

Prodej bytu 4+1 103 m²

Vyšehradská 718/10, Karlovy Vary

5 350 000 Kč

51 942 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Luční 836, Ostrov

5 500 000 Kč

70 513 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 111 m², pozemek 155 m²Prodej domu 111 m², pozemek 155 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 155 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 155 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 155 m²

Anglická 506/84c, Františkovy Lázně

10 999 000 Kč

9 299 000 Kč

83 775 Kč/m2

Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²

Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²

Děpoltovice 98, Děpoltovice

7 490 000 Kč

41 611 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 110 m²Prodej bytu 3+1 110 m²
Prodej bytu 3+1 110 m²
Prodej bytu 3+1 110 m²

Prodej bytu 3+1 110 m²

Divadelní, Karlovy Vary

9 000 000 Kč

81 818 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Sadová 959/36, Karlovy Vary

5 500 000 Kč

5 025 000 Kč

102 551 Kč/m2

Prodej domu 118 m², pozemek 1853 m²Prodej domu 118 m², pozemek 1853 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 1853 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 1853 m²

Prodej domu 118 m², pozemek 1853 m²

Kyselka, okres Karlovy Vary

6 490 000 Kč

55 000 Kč/m2

1...567...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 313 nemovitostí