Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj

299 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 14 m²Prodej bytu 1+kk 14 m²
Prodej bytu 1+kk 14 m²
Prodej bytu 1+kk 14 m²

Prodej bytu 1+kk 14 m²

Moravská 205/14, Karlovy Vary

2 200 000 Kč

157 143 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²

Sedlo 44, Útvina

2 651 250 Kč

25 250 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 58 m²Prodej bytu 3+1 58 m²
Prodej bytu 3+1 58 m²
Prodej bytu 3+1 58 m²

Prodej bytu 3+1 58 m²

Vítězná 424, Žlutice

2 390 000 Kč

41 207 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 871 m²Prodej domu 144 m², pozemek 871 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 871 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 871 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 871 m²

Černý vrch 349, Dolní Rychnov

4 999 000 Kč

34 715 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²

Střední 238, Pernink

7 250 000 Kč

40 278 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 70 m²Prodej bytu 4+1 70 m²
Prodej bytu 4+1 70 m²
Prodej bytu 4+1 70 m²

Prodej bytu 4+1 70 m²

Sídliště 637, Rotava

1 500 000 Kč

21 429 Kč/m2

Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²

Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²

Chebská 141, Luby

3 799 999 Kč

10 440 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Kyselka, okres Karlovy Vary

2 450 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Mariánskolázeňská, Karlovy Vary

7 650 000 Kč

110 870 Kč/m2

Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Mezirolí ev. č. 12, Nová Role

1 990 000 Kč

46 279 Kč/m2

1...91011...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 nemovitostí