Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj

297 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1513 m²Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Stanovice, okres Karlovy Vary

2 050 000 Kč

1 355 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 164 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

Mírová 34, Mírová

2 290 000 Kč

2 190 000 Kč

54 750 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Jiřího z Poděbrad, Sokolov

3 870 000 Kč

3 780 000 Kč

52 500 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 19 m²Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²

Prodej bytu 1+kk 19 m²

Fibichova 641/1, Karlovy Vary - Stará Role

2 449 000 Kč

2 349 000 Kč

123 632 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 193 m²Prodej bytu 5+kk 193 m²
Prodej bytu 5+kk 193 m²
Prodej bytu 5+kk 193 m²

Prodej bytu 5+kk 193 m²

Sadová 960/38, Karlovy Vary

15 000 000 Kč

77 720 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Karlova 2484, Aš

2 290 000 Kč

44 038 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Dvořákova 657/3, Karlovy Vary - Stará Role

4 499 000 Kč

4 399 000 Kč

56 397 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1049 m²Prodej stavebního pozemku 1049 m²
Prodej stavebního pozemku 1049 m²
Prodej stavebního pozemku 1049 m²

Prodej stavebního pozemku 1049 m²

Hory, okres Karlovy Vary

3 490 000 Kč

3 327 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 961 m²Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²

Prodej stavebního pozemku 961 m²

Dolní Rychnov, okres Sokolov

3 363 500 Kč

3 500 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²

Krásná Lípa 169, Šindelová

3 490 000 Kč

3 290 000 Kč

30 463 Kč/m2

1...101112...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 164 nemovitostí