Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj

297 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Hroznatova 511/16, Mariánské Lázně - Úšovice

3 610 000 Kč

53 881 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 166 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 820 m²Prodej stavebního pozemku 820 m²
Prodej stavebního pozemku 820 m²
Prodej stavebního pozemku 820 m²

Prodej stavebního pozemku 820 m²

Oloví, okres Sokolov

790 000 Kč

650 000 Kč

793 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²

Vrbice, okres Karlovy Vary

5 099 000 Kč

52 031 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 880 m²Prodej stavebního pozemku 880 m²
Prodej stavebního pozemku 880 m²
Prodej stavebního pozemku 880 m²

Prodej stavebního pozemku 880 m²

Krásné Údolí, okres Karlovy Vary

800 000 Kč

909 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 90 m²Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²

Prodej bytu 4+1 90 m²

Pod Parkem, Dalovice

8 810 000 Kč

97 889 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 940 m²Prodej stavebního pozemku 940 m²
Prodej stavebního pozemku 940 m²
Prodej stavebního pozemku 940 m²

Prodej stavebního pozemku 940 m²

Kolová, okres Karlovy Vary

2 256 000 Kč

2 400 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Hornická, Abertamy

5 300 000 Kč

71 622 Kč/m2

Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²

Libá 125, Libá

9 380 000 Kč

8 999 000 Kč

39 469 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²

Tovární, Loket

5 800 000 Kč

3 990 000 Kč

18 732 Kč/m2

Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²
Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²
Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²

Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²

Chebská, Luby

9 500 000 Kč

21 348 Kč/m2

1...111213...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 166 nemovitostí