Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj

297 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Sportovní, Loket

3 600 000 Kč

3 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 166 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²

Stráž nad Ohří 55, Stráž nad Ohří

5 500 000 Kč

4 900 000 Kč

24 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej bytu 1+1 41 m²Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²

Prodej bytu 1+1 41 m²

Mladějovského, Mariánské Lázně

2 299 900 Kč

56 095 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 4+1 146 m²Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²

Prodej bytu 4+1 146 m²

Wolkerova 1512/4, Karlovy Vary

5 590 000 Kč

38 288 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²

Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²

Krásné Údolí, okres Karlovy Vary

3 999 000 Kč

17 617 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 102 m²Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²

Prodej bytu 4+1 102 m²

Jáchymovská 129/59, Karlovy Vary - Bohatice

5 499 000 Kč

53 912 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 358 m²Prodej stavebního pozemku 358 m²
Prodej stavebního pozemku 358 m²
Prodej stavebního pozemku 358 m²

Prodej stavebního pozemku 358 m²

Poděbradova 199, Žlutice

1 900 000 Kč

5 307 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²

Bochov, okres Karlovy Vary

3 250 000 Kč

10 833 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1000 m²

Děpoltovice 98, Děpoltovice

7 490 000 Kč

41 611 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 92 m²Prodej bytu 4+1 92 m²
Prodej bytu 4+1 92 m²
Prodej bytu 4+1 92 m²

Prodej bytu 4+1 92 m²

Příčná 333/12, Karlovy Vary - Stará Role

6 300 000 Kč

68 478 Kč/m2

1...192021...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 166 nemovitostí