Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj

297 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²

Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²

Hradiště ev. č. 22, Jáchymov

1 650 000 Kč

1 550 000 Kč

9 012 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 164 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 6 m²Prodej bytu 3+1 6 m²
Prodej bytu 3+1 6 m²
Prodej bytu 3+1 6 m²

Prodej bytu 3+1 6 m²

I. P. Pavlova 451/36, Karlovy Vary

4 990 000 Kč

831 667 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 170 m², pozemek 758 m²Prodej domu 170 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 758 m²

Růžové údolí, Rotava

5 900 000 Kč

34 706 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Tržiště 380/29, Karlovy Vary

8 750 000 Kč

171 569 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+1 96 m²Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²

Prodej bytu 3+1 96 m²

Škroupova 779/5, Karlovy Vary

5 270 000 Kč

54 896 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²
Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²
Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²

Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²

Žlutice, okres Karlovy Vary

3 950 000 Kč

33 193 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 83 m²Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²

Prodej bytu 3+1 83 m²

I. P. Pavlova 450/19, Karlovy Vary

5 200 000 Kč

62 651 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Hlavní třída 305/31, Mariánské Lázně

3 300 000 Kč

3 100 000 Kč

55 357 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 60 m²Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²

Prodej bytu 3+1 60 m²

Sídliště 649, Rotava

1 900 000 Kč

31 667 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Prodej bytu 4+1 103 m²Prodej bytu 4+1 103 m²
Prodej bytu 4+1 103 m²
Prodej bytu 4+1 103 m²

Prodej bytu 4+1 103 m²

Vyšehradská 718/10, Karlovy Vary

5 350 000 Kč

51 942 Kč/m2

1...202122...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 164 nemovitostí