Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

676 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Nádražní, Žlutice

1 650 000 Kč

1 590 000 Kč

28 909 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 179 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1383 m²Prodej stavebního pozemku 1383 m²
Prodej stavebního pozemku 1383 m²
Prodej stavebního pozemku 1383 m²

Prodej stavebního pozemku 1383 m²

Zaloňov, okres Náchod

1 650 000 Kč

1 193 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 668 m²Prodej stavebního pozemku 668 m²
Prodej stavebního pozemku 668 m²
Prodej stavebního pozemku 668 m²

Prodej stavebního pozemku 668 m²

Tichov, okres Zlín

668 000 Kč

1 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 880 m²Prodej stavebního pozemku 880 m²
Prodej stavebního pozemku 880 m²
Prodej stavebního pozemku 880 m²

Prodej stavebního pozemku 880 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

1 550 000 Kč

1 761 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 878 m²Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²

Prodej stavebního pozemku 878 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

1 550 000 Kč

1 765 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 880 m²
Prodej stavebního pozemku 880 m²

Prodej stavebního pozemku 880 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

1 550 000 Kč

1 761 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²

Prodej stavebního pozemku 878 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

1 550 000 Kč

1 765 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 298 m²Prodej stavebního pozemku 298 m²
Prodej stavebního pozemku 298 m²
Prodej stavebního pozemku 298 m²

Prodej stavebního pozemku 298 m²

Rataje 1, Rataje

1 699 000 Kč

5 701 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²

Moravská Třebová, okres Svitavy

1 370 000 Kč

9 786 Kč/m2

Prodej chaty 12 m², pozemek 4790 m²Prodej chaty 12 m², pozemek 4790 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 4790 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 4790 m²

Prodej chaty 12 m², pozemek 4790 m²

Moravany, okres Pardubice

1 490 000 Kč

1 199 000 Kč

99 917 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...515253...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 179 nemovitostí