Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

676 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

2 800 000 Kč

1 900 000 Kč

9 268 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 179 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 100 m², pozemek 775 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 775 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 775 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 775 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 775 m²

Mnich 87, Mnich

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1158 m²Prodej stavebního pozemku 1158 m²
Prodej stavebního pozemku 1158 m²
Prodej stavebního pozemku 1158 m²

Prodej stavebního pozemku 1158 m²

Vlastec, okres Písek

1 565 000 Kč

1 351 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1528 m²Prodej stavebního pozemku 1528 m²
Prodej stavebního pozemku 1528 m²
Prodej stavebního pozemku 1528 m²

Prodej stavebního pozemku 1528 m²

Stonava, okres Karviná

1 800 000 Kč

1 178 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²

Horní Němčí, okres Uherské Hradiště

2 600 000 Kč

1 990 000 Kč

39 800 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1122 m²Prodej stavebního pozemku 1122 m²
Prodej stavebního pozemku 1122 m²
Prodej stavebního pozemku 1122 m²

Prodej stavebního pozemku 1122 m²

Běstvina, Chrudim

1 890 000 Kč

1 684 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1057 m²Prodej stavebního pozemku 1057 m²
Prodej stavebního pozemku 1057 m²
Prodej stavebního pozemku 1057 m²

Prodej stavebního pozemku 1057 m²

Děčín, okres Děčín

990 000 Kč

937 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 4+1 79 m²Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²

Prodej bytu 4+1 79 m²

Hamerská, Litvínov

749 900 Kč

735 000 Kč

9 304 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 518 m²Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²

Prodej stavebního pozemku 518 m²

Vřesovice

1 490 000 Kč

2 876 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej stavebního pozemku 1250 m²Prodej stavebního pozemku 1250 m²
Prodej stavebního pozemku 1250 m²
Prodej stavebního pozemku 1250 m²

Prodej stavebního pozemku 1250 m²

Bukovina u Pecky

1 490 000 Kč

1 192 Kč/m2

1...525354...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 179 nemovitostí