Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

2 932 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 53.6 m²Prodej bytu 2+1 53.6 m²
Prodej bytu 2+1 53.6 m²
Prodej bytu 2+1 53.6 m²

Prodej bytu 2+1 53.6 m²

22. dubna 1183/29, Mikulov

4 207 256 Kč

78 494 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 752 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Nový Svět 699, Harrachov

5 390 000 Kč

4 990 000 Kč

138 611 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²

Kněždub, okres Hodonín

1 950 000 Kč

23 780 Kč/m2

Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²

Potočiny ev. č. 409, Poříčí nad Sázavou

2 490 000 Kč

1 790 000 Kč

43 659 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²

Moldava, okres Teplice

4 590 000 Kč

3 900 000 Kč

10 263 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²

Zauličí, Štramberk

2 990 000 Kč

2 199 000 Kč

18 325 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5079 m²Prodej stavebního pozemku 5079 m²
Prodej stavebního pozemku 5079 m²
Prodej stavebního pozemku 5079 m²

Prodej stavebního pozemku 5079 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

3 900 000 Kč

2 390 000 Kč

471 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 585 m²Prodej stavebního pozemku 585 m²
Prodej stavebního pozemku 585 m²
Prodej stavebního pozemku 585 m²

Prodej stavebního pozemku 585 m²

Zlín

4 090 000 Kč

3 590 000 Kč

6 137 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 905 m²Prodej stavebního pozemku 905 m²
Prodej stavebního pozemku 905 m²
Prodej stavebního pozemku 905 m²

Prodej stavebního pozemku 905 m²

Kopřivnice, okres Nový Jičín

2 700 000 Kč

2 983 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 970 m²Prodej stavebního pozemku 970 m²
Prodej stavebního pozemku 970 m²
Prodej stavebního pozemku 970 m²

Prodej stavebního pozemku 970 m²

Břežany I, okres Kolín

2 740 000 Kč

2 825 Kč/m2

1...276277278...294

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 752 nemovitostí