Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

2 934 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

U Pramene, Trutnov

3 630 000 Kč

60 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 708 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Uhelná 867/1, Hradec Králové - Slezské Předměstí

4 190 000 Kč

123 235 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 000 000 Kč

63 492 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Na Stínadlech 324, Písek

3 990 000 Kč

55 417 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi

Populární

Prodej stavebního pozemku 1416 m²Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Nad Haltýři, Moravský Krumlov

2 703 002 Kč

1 909 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²

Něchov 22, Trhové Sviny

2 890 000 Kč

34 819 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Populární

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Havlíčkova, Krupka

1 890 000 Kč

52 500 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Populární

Prodej chaty 70 m², pozemek 402 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 402 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 402 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 402 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 402 m²

U Koupaliště, Horní Jelení

3 499 000 Kč

49 986 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Populární

Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²

Police 56, Police

2 340 000 Kč

34 412 Kč/m2

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²

Bzová 4, Bojkovice

680 000 Kč

11 333 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
1...789...294

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 708 nemovitostí