Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

2 927 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Zahradní čtvrť 923, Luhačovice

4 000 000 Kč

75 472 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 696 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 657 m²Prodej stavebního pozemku 657 m²
Prodej stavebního pozemku 657 m²
Prodej stavebního pozemku 657 m²

Prodej stavebního pozemku 657 m²

Topolová, Úherce

3 650 000 Kč

2 990 000 Kč

4 551 Kč/m2

Populární

Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²

Zájezdec 22, Zájezdec

2 490 000 Kč

23 714 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Populární

Prodej stavebního pozemku 1032 m²Prodej stavebního pozemku 1032 m²
Prodej stavebního pozemku 1032 m²
Prodej stavebního pozemku 1032 m²

Prodej stavebního pozemku 1032 m²

Nýřany, okres Plzeň-sever

4 200 000 Kč

4 070 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Brodek u Prostějova, okres Prostějov

4 490 000 Kč

61 507 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.

Populární

Prodej stavebního pozemku 716 m²Prodej stavebního pozemku 716 m²
Prodej stavebního pozemku 716 m²
Prodej stavebního pozemku 716 m²

Prodej stavebního pozemku 716 m²

Přišimasy, okres Kolín

3 900 000 Kč

5 447 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Terezínská, Karlovy Vary

4 210 000 Kč

67 903 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 598 m²Prodej stavebního pozemku 598 m²
Prodej stavebního pozemku 598 m²
Prodej stavebního pozemku 598 m²

Prodej stavebního pozemku 598 m²

Vřesina, okres Ostrava-město

2 600 000 Kč

4 348 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 930 m²Prodej stavebního pozemku 930 m²
Prodej stavebního pozemku 930 m²
Prodej stavebního pozemku 930 m²

Prodej stavebního pozemku 930 m²

Liberk, okres Rychnov nad Kněžnou

790 000 Kč

849 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Populární

Prodej stavebního pozemku 760 m²Prodej stavebního pozemku 760 m²
Prodej stavebního pozemku 760 m²
Prodej stavebního pozemku 760 m²

Prodej stavebního pozemku 760 m²

Bukovany, okres Benešov

2 150 000 Kč

2 829 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
1...8910...293

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 696 nemovitostí