Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

563 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²

Hronov ev. č. 103, Hronov

1 995 000 Kč

1 795 000 Kč

89 750 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 518 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 973 m²Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²

Prodej stavebního pozemku 973 m²

Hronov ev. č. 103, Hronov

1 995 000 Kč

1 795 000 Kč

1 845 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1328 m²Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Chotěboř, okres Havlíčkův Brod

1 950 000 Kč

1 790 000 Kč

1 348 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 802 m²Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²

Prodej stavebního pozemku 802 m²

Přelovice, okres Pardubice

2 195 000 Kč

1 975 500 Kč

2 463 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²

Prodej stavebního pozemku 802 m²

Přelovice, okres Pardubice

2 195 000 Kč

1 975 500 Kč

2 463 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1098 m²Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Soběšice, okres Klatovy

1 950 000 Kč

1 776 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²

Pokutická, Kadaň

1 149 000 Kč

1 099 000 Kč

54 950 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²

Žinkovy 60, Žinkovy

2 100 000 Kč

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 971 m²Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²

Prodej stavebního pozemku 971 m²

Hraniční stezka, Varnsdorf

1 900 000 Kč

1 699 999 Kč

1 751 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1324 m²Prodej stavebního pozemku 1324 m²
Prodej stavebního pozemku 1324 m²
Prodej stavebního pozemku 1324 m²

Prodej stavebního pozemku 1324 m²

Klatovec, okres Jihlava

1 895 537 Kč

1 432 Kč/m2

1...202122...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 518 nemovitostí