Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

563 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²

Dolní Stropnice ev. č. 10, Římov

1 190 000 Kč

1 100 000 Kč

55 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 517 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1125 m²Prodej stavebního pozemku 1125 m²
Prodej stavebního pozemku 1125 m²
Prodej stavebního pozemku 1125 m²

Prodej stavebního pozemku 1125 m²

Klatovec, okres Jihlava

1 610 635 Kč

1 432 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 858 m²Prodej stavebního pozemku 858 m²
Prodej stavebního pozemku 858 m²
Prodej stavebního pozemku 858 m²

Prodej stavebního pozemku 858 m²

Vizovice, okres Zlín

1 390 000 Kč

1 090 000 Kč

1 270 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 22 m²Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²

Prodej bytu 1+kk 22 m²

203, Město Albrechtice

1 390 000 Kč

63 182 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1215 m²Prodej stavebního pozemku 1215 m²
Prodej stavebního pozemku 1215 m²
Prodej stavebního pozemku 1215 m²

Prodej stavebního pozemku 1215 m²

Mistřice, okres Uherské Hradiště

1 050 500 Kč

865 Kč/m2

Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²
Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²
Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²

Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²

Helenín ev. č. 4622, Jihlava

1 360 500 Kč

1 260 500 Kč

84 033 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 685 m²Prodej stavebního pozemku 685 m²
Prodej stavebního pozemku 685 m²
Prodej stavebního pozemku 685 m²

Prodej stavebního pozemku 685 m²

Bohutín, okres Příbram

2 190 000 Kč

1 999 000 Kč

2 918 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 954 m²Prodej stavebního pozemku 954 m²
Prodej stavebního pozemku 954 m²
Prodej stavebního pozemku 954 m²

Prodej stavebního pozemku 954 m²

Dolní Moravice, okres Bruntál

1 890 000 Kč

1 981 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²

Růžená ev. č. 107, Růžená

1 330 000 Kč

26 600 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 55 m²Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²

Prodej bytu 3+1 55 m²

Masarykova třída, Orlová

1 870 000 Kč

1 690 000 Kč

30 727 Kč/m2

1...212223...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 517 nemovitostí