Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

563 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²

Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²

Jihlava, okres Jihlava

1 490 000 Kč

1 290 000 Kč

33 947 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 517 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 626 m²Prodej stavebního pozemku 626 m²
Prodej stavebního pozemku 626 m²
Prodej stavebního pozemku 626 m²

Prodej stavebního pozemku 626 m²

Roztocká, Jilemnice

2 200 000 Kč

1 990 000 Kč

3 179 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1249 m²Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Olešná, okres Písek

1 350 000 Kč

1 081 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 900 m²Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²

Prodej stavebního pozemku 900 m²

Havířov, okres Karviná

1 782 000 Kč

1 980 Kč/m2

Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²
Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²
Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²

Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²

ZK Jan Žižka, Třebíč

1 290 000 Kč

1 140 000 Kč

47 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Krupka, okres Teplice

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

18 889 Kč/m2

Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²

Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²

Napajedla ev. č. 223, Napajedla

1 699 000 Kč

1 549 000 Kč

48 406 Kč/m2

Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²

Martínkovice, okres Náchod

1 680 000 Kč

1 490 000 Kč

29 800 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1075 m²Prodej stavebního pozemku 1075 m²
Prodej stavebního pozemku 1075 m²
Prodej stavebního pozemku 1075 m²

Prodej stavebního pozemku 1075 m²

Terešov, okres Rokycany

1 495 000 Kč

1 395 000 Kč

1 298 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1299 m²Prodej stavebního pozemku 1299 m²
Prodej stavebního pozemku 1299 m²
Prodej stavebního pozemku 1299 m²

Prodej stavebního pozemku 1299 m²

Štěpánov nad Svratkou, okres Žďár nad Sázavou

1 600 000 Kč

1 500 000 Kč

1 155 Kč/m2

1...222324...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 517 nemovitostí